Branky: 3x Straka, 2x Adamec, Chlubný, Bičík
ŽK: nikdo
ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Nevole M. - Tsys, Jelínek, Kozlík, Fila, Chromý, Choutka, Bičík, Fikar, Straka, Chlubný, Bříza, Adamec, Bárta, Koblížek B., Koblížek S.

Trenér U14 FCS Michal Konečný:

"Druhý zápas v tomto týdnu jsme sehráli na domácím hřišti za poměrně chladnějšího počasí s divizním Kolínem. V prvním poločase jsme byli daleko od hráčů soupeře a nechávali je často kombinovat na naší polovině. Přesto jsme poločas vyhráli 3:0. Využívali jsme rychlé protiútoky, se kterými si soupeř nevěděl rady. O poločasové přestávce jsme si řekli některé taktické chyby, které jsme v první půlce vyprodukovali a nadále jsme byli nebezpeční z brejků. Jsem rád, že jsme konečně využili většinu gólových šancí, ale stále vidím ve hře nedostatky, které je potřeba trénovat. Děkuji opět trenérům z U15 a U13, že jsou tolerantní k našemu počtu, který tentokrát ovlivnil četná zranění našich hráčů, naštěstí se nejedná o nějaká dlouhodobá zranění. Hráči z ročníku 2011 jsou velice šikovní a dupou na paty starším hráčům, tato zdravá konkurence všechny hráče posouvá kupředu," zhodnotil utkání trenér Konečný.