Diváci: 310
ŽK: Hloušek, Coufal, Bajer, Víšek - Ráliš, Málek, Novotný
ČK: Hloušek

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal - Malimánek, Vrzal, Hloušek, Cakl - Bajer (59´ Matulka), Fikar (73´ Novák A.), Panský (59´ Pavlas), Pavlík J., Válek (73´ Víšek) - Coufal (90´ Novák V.)

Do derby "havlíčkobrodska" jsme vstoupili velmi slušně a dobrý vstup do utkání jsme potvrdili v 23. minutě, kdy Honza Pavlík získal ve středu pole míč nahrál ho mezi stopery hostů a Jakub Coufal křížnou střelou otevřel skóre. Od vedoucího gólu jsme ovšem přestali hrát a soupeř, se ve snaze vyrovnat, stále více tlačil na naší polovinu. To se mu podařilo v 41. minutě, kdy po rohu na zadní tyči osamocený Pátek hlavou srovnal skóre a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Do druhé půle jsme změnili napadání, občerstvili sestavu a určitě nám to pomohlo. I během 2. půle se odehrával tvrdý, ale korektní souboj, kdy bylo vidět, že obě mužstva chtějí utkání vyhrát. Když už vypadalo, že se týmy rozejdou za nerozhodného výsledku, tak v 90. minutě ve vápně fauloval Matulka hostujícího hráče a hosté, tak dostali výhodu pokutového kopu. K ní se postavil Matěj Vopršal. Jeho střelu ovšem domácí brankář vystihl a utkání tak skončilo nerozhodným výsledkem 1:1.