ŽK: nikdo
ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Nevole M., Tsys, Jelínek, Kozlík, Fila, Chromý, Choutka, Provazník, Kocourek, Straka, Nevole V., Valeš, Fikar, Mišta, Smetáček

Trenér FCS U14 Michal Konečný:

"K přátelskému utkání jsme zajížděli do Čáslavi, kde nás prověřil tým hrající českou divizi. Utkání nám přineslo mnoho informací o našem nedostatečném tréninkovém zatížení, které bylo ovlivněno častou absencí kvůli již skončeným jarním prázdninám a onemocněním dýchacích cest mnoha z hráčů, přesto jsme dokázali zvítězit. Byl to zápas dvou poločasů, v prvním poločase jsme si nevěděli rady s rozehrávkou od brankáře a zbytečně jsme darovali soupeři 2 góly po našich chybách a my z "brejkových" situacích opět neproměnili jasné tutovky. V druhém poločase po změně rozestavení a jiných taktických pokynech jsme soupeře přehrávali, zvláště ke konci utkání jsme měli více fyzických sil a soupeři jsme nic nedarovali, získávali míče na jejich polovině a měli plno nebezpečných situací, které musíme příště lépe vyřešit. Plnění taktických pokynů je u některých kluků velice složitě proveditelné a na tom potřebujeme ještě hodně zapracovat. Stále se nám nedaří proměňovat šance, ve kterých potřebujeme mít větší klid. Zlom utkání nastal v druhém poločase kdy za stavu 2:1 pro Čáslav vychytal penaltu Matěj Nevole a tím nastartoval zbytek týmu k otočce. Je vidět, že i za nepříznivého stavu jsme schopni utkání otočit. Projevil se zde dobrý týmový duch a chuť vyhrát za což jsem nesmírně rád, že jsme naladěni na stejnou vlnu a nechceme polevit za jakéhokoliv stavu. Na závěr bych chtěl poděkovat klukům z U13, kteří nás v přátelských utkání doplňují, dodávají týmu větší konkurenci a tím i lepší výkony," detailně zhodnotil výkon svých svěřenců trenér Konečný.