U19/ Velké šance z úvodu utkání stály za dalším nepovedeným vystoupením starších dorostenců

ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Novák-Otoupalík,(61´Fatr),Šenk,Minařík,Kokeš-Pokorný(46´Palát),Bárta,Běhounek,Stehno(75´Prokhozaiev),Veselý(46´Veselský),Šťastný(65´Chalupník)

Ohlasy k utkání

Trenér Radek Háněl (FCS):

“ Do zápasu jsme vstoupili celkem aktivně, což byl náš cíl. vytvářeli jsme si velké množství šancí. V 17. minutě po krásné křídelni akci jdeme do vedení, ale bohužel nám to vydrželo pouze 2 minuty. Po zbytečném faulu se nám při střele ze starndardní situace zeď rozestoupí a gólman stačí míč jen vyrazit. Na dorážku už on ani nikdo ze spoluhráčů nereaguje. Špatná koncentrovanost hráčů.Tento gól soupeře nakpnul a najednou ho bylo plné hřiště. Naopak s námi zacloumal.Chvíli před poločasem máme výhodu penalty, kterou bohužel neproměnujeme. Následně ještě velká šance před poločasem, kterou také zahodíme. Do druhé půle jdeme s tím že jdeme zápas vyhrát,ale opět nekoncentrovaností jsme schopni v prvních pěti minutách dostat dva goly po individuálních chybách. Rázem prohraváte 3:1 a s takovým týmem,který cítí první výhru, hraje odhodlaně,týmově je koncentrovaný to máme těžké. Okamžitě se nám promítají neproměněné šance z úvodu utkání. Je to pro nás velké zklamání,ale take velké ponaučení,jak přistoupit k příštím zápasům. “