A/ Domácí byli dominantní a zaslouženě zvítězili.
13. kolo | 29. 10. 2023 | Lanžhot
A tým
TJ Sokol Lanžhot
FC Slovan Havlíčkův Brod
2:0
(2:0)

Branky: 14´ Burac, 24´ Mikúšek
Rozhodčí: Vlk Ondřej - Tomanec Josef, Štipčák Martin
Diváci: 300
ŽK: 0
ČK: 0

Sestava TJ Sokol Lanžhot: Odráška - Šenk, Mikúšek, Milota, Pidruchnyi - Svoboda (67´ Ciprys), Totka (85´ Kollár), Krč, Burac (85´ Včelka) - Balážik, Ravas (78´ Koprna)

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal - Pavlík M., Pavlas (59´ Pabousek), Dejl, Hloušek, Cakl, Fikar (80´ Víšek), Coufal (70´ Vrzal), Miška, Novák (59´ Válek), Pavlík (80´ Málek)

Ohlasy k utkání

Trenér Jaroslav Hílek (Lanžhot):

Havlíčkův Brod za tu dobu, co se s nimi potkáváme, vnímám pořád stejně. Mají dobře zvládnutou defenzivu v bloku a nikdy jsme to s nimi neměli lehké. Paradoxně tento zápas měl asi nejsnadnější průběh, ačkoliv jsou letos v tabulce vysoko. Možná to vypadalo jednoznačně, ale kluky to určitě stálo hodně sil. Takto se mi ta hra líbila, takto by to mělo podle mě vypadat. Držíme balon a nedáváme jej soupeři. Možná by lidé chtěli vidět více gólů a více šancí, ale takto jsme si to dnes nastavili a kluci to do puntíku splnili. Kromě první šance v desáté minutě jsme toho soupeři moc nedovolili, hned po ztrátě balonu jsme presovali, abychom jej získali zpět. Je podstatné, že máme i na lavičce kvalitu, že můžeme hlavně ty krajní hráče, kteří jsou naším pojetím hry fyzicky nejvíce vytěžovaní, bez problémů točit dle aktuální formy.“


Trenér Martin Slavík (FCS):

„Věděli jsme podle tabulkového postavení, k jakému soupeři jedeme. Domácí pro nás byli zatím nejlepší soupeř, se kterým jsme se na podzim utkali. Byli rychlí v kombinaci i napadání. Ukázali nám, že na druhém místě jsou právem. a začátku utkání jsme si vytvořili velkou šanci, kde domácí skvělým zákrokem podržel brankář. Za herní projev i individuality však soupeř zaslouženě zvítězil.

Fotogalerie