Rozhodčí: Jan Krondráf-Jaroslav Jahoda,Roman Fabeš
Diváci: 45
ŽK: 2-0
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Stojan - Otoupalík, Minařík (45´ Vondra), Kubát, Vomela - Palát (45´Soukup),Veselský, Běhounek - Chalupník (88´ Vašák), Guhl (67´ Prokhzaiev), Kasal (75´Vrbecký)

Sestava FK Hodonín: Holátko - Horniak, Dávid, Fojtík, Ingr, Štěpanovský, Ševčík, Pavka, Ševčík - Košutek, Vrzal (55´ Košut), Urbánek (45´ Teraz)

Trenér Radek Háněl (FCS):

“ Vstup do utkání se nám povedl, kdy jsme prvních 5 minut zatlačili soupeře do jeho šestnáctky, měli jsme 3 rohy, ale bohužel jsme z toho nic nevytěžili a jak to bývá, soupeř se poprvé dostal nákopem na naší půlku. Laxním přístupem v souboji nám míč propadl a soupeř šel sám na branku 0:1. Jsem rád ,že tato branky kluky nezlomila a pokračovali ve své hře. Z té jsme v zápětí v 8´ po individuální akci Guhla krásnou střelou z vápna vyrovnali. Dále jsme pokračovali v naší hře. Ta nám přinesla v 35´ další získaný balon na půlce, který krasnou střelou z 30 metrů uklidil do branky Veselský. V druhé půli se obraz hry nijak nezměnil. Pokračovali jsme v tažení za prvním vítězstvím v jarní sezóně. Po krásné střele Chalupníka do břevna dorazil odražený míč do sítě Guhl. Zbytek utkání jsme si pohlídali a mohli tak slavit výhru. Tímto bych chtěl celý tým pochválit, jak zvládl vstup do soutěže. Za předvedenou hru, protože soupeř byl dnes opravdu kvalitní. Zimní přípravu jsme měli náročnou, a tak jsem rád ,že ta dřina se klukům vrátila v podobě vítězství. “