Úvod se Slovanu vydařil, ale pak úřadovali domácí
24. kolo | 30. 4. 2022 | Brno
SpSM U12
FC Zbrojovka Brno B
15:3

Branky: 2x Havlíček, 2x Kroupa, 2x Klaška, 2x Šmíd, Modlitba, Pokorný, Řihák, Fojt, Procházka, Zavoral, Luca Mogliarini - 2x V. Nevole, Fila
Rozhodčí: Poddaný
Diváci: 60
ŽK: 0
ČK: 0

Sestava FC Zbrojovka Brno B: Ondřej Šmíd, Jakub Modlitba - Patrik Pokorný, Václav Řihák, Roman Burian, Jiří Fojt, Vladimír Klaška, Adam Havlíček, Daniel Kroupa, Adam Procházka, Adam Zavoral, Matěj Smejkal, Luca Mogliarini.

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Lukáš Bárta, Zbyněk Blažek - Matouš Svoboda, Filip Blažek, Filip Choutka, Matěj Nevole, Šimon Březina, Denis Fikar, Adam Cvach, Vojtěch Nevole, Šimon Kozlík, Denis Fila, Stanislav Kocourek, Sebastian Koblížek.

Trenér Miloslav Kozlík (FCS):

"Povedl se nám nejlepší vstup do zápasu, jaký jsme kdy měli a celou první třetinu to byl krásný fotbal se šancemi na obou stranách. Bohužel jsme krátce před jejím koncem inkasovali z penalty na 3:3 a po začátku druhé třetiny z rychlého protiútoku na 4:3. Z kluků pak spadla lehkost, se kterou hráli v první třetině a postupně nám odcházelo i sebevědomí. Spokojeni jsme s první polovinou zápasu, kdy jsme byli individuálně odvážní s míčem, dokázali jsme si vytvářet šance. Spolupracovali jsme jak směrem dopředu, tak i v obraně. Druhá polovina byla opakem té první a tak je konečný výsledek nelichotivý. Pokud navážeme na hru z úvodu zápasu, můžeme hrát v soutěži s kýmkoliv."