Branky: S. Koblížek 3x, Březina 2x, V. Nevole - Sláma 3x, S. Sláma
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Lukáš Bárta, Zbyněk Blažek - Matouš Svoboda, Benjamin Koblížek, Filip Blažek, Filip Choutka, Matěj Nevole, Šimon Březina, Denis Fikar, Adam Cvach, Vojtěch Nevole, Šimon Kozlík, Denis Fila, Stanislav Kocourek, Sebastian Koblížek.</p>

Sestava FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou: <p>Max Filippi, Ondřej Fiala, Jindřich Beneš, Jiří Sláma, Sebastian Sláma, Michal Had, Radim Had, Tobias Bajer, Jan Ptaszek, Jakub Staněk, Adam Rychlý, Tomáš Straka.</p>

Trenér Miloslav Kozlík (FCS):

"Přestože jsme do zápasu vstoupili aktivně, opět první skóroval náš soupeř, když jsme dostali první gól po rohu. Pak jsme zbytečně ustupovali k vlastní brance a inkasovali podruhé. Naštěstí hráči tentokrát neztratili víru v sebe a byli nadále odvážní. Všichni byli zapojení do hry, což přinášelo šance, které jsme nakonec proměnili a skóre zaslouženě ve třetí třetině otočili ze stavu 3:4 (po dvou třetinách) na konečných 6:4. K obratu přispěli nejen oba brankáři - Bárta chycenou penaltou a Blažek čistým kontem ve třetí třetině a střelci branek (zejména tříbrankový Sebastian Koblížek), ale tentokrát i všichni ostatní hráči, kteří byli aktivní po celý zápas. Škoda jen, že jsme nevyužili více šancí ke vstřelení dalších branek a zápas tak byl napínavý až do konce."