13. kolo | 24. 10. 2021 | Žďár nad Sázavou

ŽK: 0
ČK: 0

Sestava FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou: Pešek — Krahula, Polanský, Janík, Rosecký (51. Teplý), Mráček, Holec, Síč, Toman, Vaverka, Tichý

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Schläfer — Kasal, Kuba, Pfeffer, Maštera, Soukup, Stránský, Chlubný (61. Klofáč), Vašák, Minařík (41. Řezníček), Vomela (41. Pecen)

Hned ve 3. minutě jsme inkasovali branku na 1:0, když jsme až moc lehce nechali projít domácího hráče do pokutového území. Poté jsme se spíše jen bránili, ale i tak jsme si díky dobré hře Soukupa couple příležitostí vytvořili, ale jak už je naším zvykem, všechny šance skončily bez scoring radosti. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako ten první. Ke zdramatizování zápasu nám mohl pomoct pokutový kop, ale i ten zůstal neproměněn.