Branky: 5',10',41',64' D. Maršík - 22' Sikora
ŽK: 0:1
ČK: 0

Sestava A.F.C. Humpolec: Prchal - Kratochvíl, Alt, Kříženecký (84. Staněk), Podoba, Žatečka, Maršík (84. Eremka), Paťha, Kameš, Zástěra (66. Tomovič), Kubíček (72. Žáček)

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Kolář - Pecen (66. Bouma), Pabousek, Polák, Novák - Chalupa, Synecký, Víšek (68. Kábela), Šilhart - Karlík, Sikora (68. Bruna)

Úvodních deset minut dalo jasný ráz utkání. Agilní, rychlonohý Maršík dělal hostům velké problémy a rozhodl sám celé utkání. Hosté po dvaceti minutách snížili, ale do šatny se šlo za stavu 3:1.

Ve druhé půli si hosté na nic nezmohli a muž utkání Maršík jim přidal na cestu svůj čtvrtý gól v utkání a za hodinu bylo hotovo.

Trenér Pavel Mazánek (FCS):

"Utkání jsme nezvládli. Nikdo se nedostal ani na průměr a rozhodla potence domácího Maršíka. Jsme velmi zklamaní z našeho vystoupení."