Kvalitní, vyrovnané utkání skončilo šťastnou výhrou hostí, kteří rozhodli doslova v poslední vteřině utkání.

ČK:

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>J. Mazánek - R. Turek, A. Dejl, M. Cakl - D. Fikar, J. Kučera, J. Bajer, D. Trinh, V. Hloušek - J. Žíla (66. J. Peca) , J. Coufal (86. V. Novák)</p>

Sestava TJ Start Brno: <p>T. Sova - A. Smejkal, M. Sedlo, M. Avdić - M. Pařízek, L. Matyska (86. M. Hubr) , O. Doubravský (80. P. Mach) , V. Ryšavý, P. Dovhanyuk - P. Musil (74. D. Havlín) , D. Frimmel</p>

V prvním poločase branka nepadla

Domácí začali kombinačně a snažil se držet míč. I proto se hosté ze začátku nemohli dostat do obvyklého tempa, ale domácí nepustili do žádné šance. Postupně se hra vyrovnala, ale šancí nepřibývalo. Výjimkou bylo sólo Dovhanyuka.

Hosté v závěru rozhodli

Do druhé půle lépe vstoupili hosté. Výsledkem byly dvě šance, nejdříve opět předvedl Dovhanyuk sólo s driblinkem, ale sám před gólmanem nastřelil pouze tyčku. Hned v zápětí se ocitl sám před gólmanem Musil, ale mířil mimo tři tyče. Domácí se probouzeli ve druhé půli pomaleji. Nejprve se zastřeloval v dobré pozici Kučera. Následně unikl Bajer, ale na jeho gólovou přihrávku Žila nedosáhl. Třináct minut před koncem šli domácí přece jen do vedení. Únik po pravé straně zakončil Kučera, 1:0.Hned vzápětí však dlouhý nákop za obranu vyřešil lobem přes gólmana Havlín - 1:1. V závěru utkání byl k vidění otevřený fotbal nahoru dolů. Další tutovku měl Ryšavý, ale sám před gólmanem neproměnil. Ale nakonec úplně v posledních sekundách utkání vybojoval míč Martin Pařízek, dlouhým pasem našel Dominika Havlína, ten ve volném prostoru zasekl stoperovi Turkovi a následnou střelou na 1:2 ukončil zápas.

Trenér Josef Soural (FCS):

"Třetí porážka v řadě v domácím prostředí nás hodně štve. První půli jsme nehráli zle, ale nevytvoříme si žádnou šanci. Druhý poločas se trochu "spustil", ale šance si vytvářely oba týmy. Šli jsme do vedení, o které jsme nezodpovědně školácky vzápětí přišli. Pak se hrálo nahoru dolu, oba týmy chtěly vyhrát a šťastnější a šikovnější byli hosté."