Branky: 73´ Pecina - 19´ Bajer, 60´, 88´ Žila
Rozhodčí: Šustr - Machorek, Malimánek (Vidlák)
ŽK 0:2
ČK 0

Sestava FC Slavoj Polná: P. Čermák - J. Holub, V. Bradáč, M. Drápela (80. T. Čaloud), F. Sobotka, V. Došek (70. M. Pernička) , T. Vrba, D. Čížek (53. O. Skryja) , M. Pecina, V. Haala, J. Pavlas

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: P. Soukal (46. J. Mazánek) - V. Novák, A. Dejl, M. Cakl, J. Peca - D. Fikar (90. O. Časta) , D. Trinh (82. V. Hloušek) , J. Pavlík (53. J. Coufal) , J. Bajer - J. Žíla (90. L. Bouma) , J. Kučera

Oťukávací dvacetiminutovku zakončili hosté vedoucí brankou Bajera. Kučera převzal míč uprostřed hřiště, uvolnil se a poslal do křídla míč Bajerovi. Brodský ofenzivní hráč se uvolnil a tvrdou ranou z úhlu nedal Čermákovi šanci, 0:1.

V závěru první půle se zranil hostující gólman Soukal a do branky nastoupil Jakub Mazánek.

Druhý poločas začal tak jak skončil ten první. Hosté pozorně bránili, hráli bezpečně a domácí se snažil zvyšovat důraz a bojovnost. V šedesáté minutě podnikli brodští další protiútok. Po přiklepnutí Coufala Bajerovi následovala střela brodského rychlíka, kterou domácí brankář neudržel a na následný blafák Žily nedosáhl, 0:2. Pro hosty uklidnění, pro domácí ztráta nadějí. Ty však neztratili úplně. Po deseti minutách propadl na pravé straně Novák, následně se nechal lehce obejít a vše hasil nezkušeným zákrokem v šestnáctce, penalta. Tu Mazánek chytil, ale následnou dorážku Pecinovi už nikoli, 1:2.

A válka začala nanovo. Vše uklidnil na počátku gólové akce Kučera. Vyslal do jasné šance Bajera a ten vše vyšperkoval Žilovi, 1:3