"A" Příprava 2021/2022
FC Velké Meziříčí
0:3
(0:1)

Branky: 27. Plichta, 77. Mucha, 80. Demeter Rozhodčí: Havlín Marek, Nápravník Jan, Terber Ondřej Diváci: 300 ŽK: 1:1

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Mazánek - Cakl, Dejl, Turek, Šilhart (71&apos; Pecen) - Trinh, Pabousek (87&apos; Hloušek) - Bajer, Fikar (81&apos; Bouma), Kučera - Žila</p>

Sestava FC Velké Meziříčí: <p> Kolář – Pavlík (80. Malata Mar.), Mucha, Komínek, Vašíček (67.Malata Mir.) – Ráliš (56.Šuta), Puža, Urbánek, Karmazín (56. Demeter), Nedvěd – Plichta</p>

Postupový gól hosté vstřelili už v prvním poločase. Chvíli potom co mohli inkasovat. Jenže střelu Žily zastavila tyč. Velké Meziříčí udeřilo ve 27. minutě, to se po centru Pavlíka prosadil hlavičkující Plichta. Po přestávce domácí dvacet minut zlobili. Jenže Žila nadějnou akci neproměnil a když hosté prostřídali, rozhodli z definitivní platností. Druhý gól obstaral Mucha, na 3:0 zvýšil dorážkou neproměněné penalty Demeter.

Trenér Josef Soural (FCS):

„Výsledek odpovídá kvalitě koncovky soupeře. V poli byl soupeř o trochu jistější, zkušenější. My jsme měli dobrou pasáž druhý poločas do druhé branky. Pro nás to byla velice hodnotná příprava“