2:1
(2:1)

Branka: Žila

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>Soukal - Cakl, Turek, Dejl (70 Bouma), Pecen (70 Víšek) - Pabousek (46 Dočkal), Trinh - Novák (65 Synecký), Fikar, Šilhart (55 Kučera) - Žila</p>

V 17.minutě se hosté po rohu, kdy se míč z hlavy Žily odrazil do tyče a následně jej tentýž hráč dorazil do sítě, přestože více ze hry měli domácí fotbalisté. I poté pokračovala hra více méně v režii domácích, až se došlo k 29.min. a jeden z testovaných hráč se trefil a vyrovnal na 1:1. Hosté reklamovali předchozí ofsajd, ale sudí branku uznal. Stejný hráč pak o dvě minuty později lobem krásně přehodil gólmana Soukala, 2:1. Do poločasu se pak už výsledek nezměnil.

Ještě další čtvrthodinu druhé půle byla převaha znojemských zřetelnější. Komplikace pro domácí nastala cca čtvrthodiny před koncem, kdy byl vyloučen Petr Kirschner. Nejprve dostal žlutou po zakopnutí míče po odpískaném ofsajdu a po několika minutách po zbytečném faulu rukama. Hosté hru vyrovnali a v závěru utkání se snažili o vyrovnání. To se nepodařilo.

Trenér Josef Soural:

"Na závěr přípravného bloku jsme odehráli zápas v třetiligovém Znojmě. Kvůli několika absencím hráčů se zdravotními potíži dostali tentokrát příležitost 17-ti letí Víšek a Pecen. Domácí měli míč více na svých kopačkách, ale poctivou hrou jsme se snažili odehrát dobré utkání. V závěru proti deseti jsme hru vyrovnali, ale skóre nikoliv "