V 6. kole se tým mladších žáků U12 utkal v dalším domácím klání s týmem 1.FC Znojmo.

ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Stojan, Jedlička – Apeltauer, Halama, Novák, Kunášek, Kysilko, Matějka, Šťastný, Vencelides, Fialka, Henek, Brož, Suchna, Blažek, Charvát, Šikner

Už z podzimní části bylo zřejmé, že se bude jednat o houževnatého soupeře, který nedá nic zadarmo a bude si chtít z Vysočiny přivést body. Utkání začalo s mírnou převahou domácího týmu v drženímíče ovšem bez výraznějších šancí.Postupně se ale přeci jen tlačili domácí hráči čím dál tím víc před branku soupeře a měli několik možností skórovat, ovšem bez úspěšně. Naopak kluci ze Znojma hrozili rychlými brejky po zakončení domácích, což se jim ve 20-té minutě vyplatilo a šli do vedení. No a když po několika minutách po první obdržené brance odpískal rozhodčí jasnou ruku v PU kapitánovi domácích, soupeř cítil šanci. Naštěstí nepříliš dobře zahraný PK zneškodnil Tomáš Stojan a Slovan se mohl dále věnovat snaze o vyrovnání a otočení výsledku. Vyrovnání zařídil tradiční střelec Matyáš Kunášek a do přestávky se šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase přibilo šancí na obou stranách a to především těch, které neměly potřebnou kvalitu v zakončení. Uklidňující vstřelená branka ze střední vzdálenosti pod břevno Šimona Henka dodala konečně jakýsi klid na kopačky domácích, ti mohli postupně více tvořit hru, přidat další zásahy a dovést utkání do vítězného konce.