Fotbalisté Slovanu sehráli další domácí utkání proti HFK Olomouc
17. kolo | 6. 4. 2024 | UMT Havl. Brod
U15
FC Slovan Havlíčkův Brod
1. HFK Olomouc
2:3
(2:2)

Branky: 6´ Dostál, 21´ Krajíček - 27´ Ferrante, 30´ Raška, 47´ Hank
Rozhodčí:Holub - Petr, Černý
Diváci: 50
ŽK: Koblížek, Merunka - Steiger
ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Svoboda J. - Krpálek, Klofáč, Svoboda M., Marek - Pešek, Koblížek, Dostál, Hrabaň, Merunka - Krajíček

Komentář

První poločas patřil Slovanu. Soupeře zatlačili hluboko na svou polovinu a i přes zhuštěnou obranu hostů se dostávali do koncovky. Ze dvou odkopů na naši polovinu jsme bohužel dvakrát inkasovali.

Začátek druhého poločasu se odehrával podobně. Slovan se snažil vstřelit rozhodující branku, ale pevný a hluboký blok hostů to neumožnil.


Ohlasy k utkání

Komentář trenéra FCS U15, Aleš Rokos:

"Přivítali jsme druhý tým tabulky. V zápase jsme herně dominovali a soupeři dovolili pouze odkopy z vlastní poloviny. Zahrávali jsme nespočet standartních situací, bohužel nám chybí potřebný tlak, správný výběr místa a možná i štěstíčko v "předbrankovém" prostoru. Až na posledních 15 minut zápasu jsem spokojený. Konec zápasu byl v křeči. Špatný výsledek zápasu beru na sebe jako trenér. Stejně tak, jako v zápase se Žďárem máme zápas herně i výsledkově pevně pod kontrolou. Bezpečnejší hra by nám jistě zvýšila šance na výhru. Já ovšem nechci ustoupit od nastavených principů hry za jakéhokoliv stavu. Jsem rád, že hráči plní mé pokyny a táhneme všichni za jeden provaz. Gratuluji soupeři k vítězství," zhodnotil utkání trenér Rokos.