Kluci ukázali "slovaňácké srdíčko" a po senzační otočce se radují z vítězství nad Spartou Brno

ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Nevole M. - Tsys, Jelínek, Kozlík, Fila, Chromý, Bičík, Fikar, Straka, Kohout, Bárta Koblížek S., Kocourek

Trenér U14 FCS, Michal Konečný:

"Začátek zápasu byl naprosto katastrofální a již ve 2. minutě jsme prohrávali 0:2. Toto jsem ve starších žácích nikdy nezažil. V 15. minutě jsme prohrávali již o tři branky a koledovali jsme si o pořádný výprask. Herně to ale nevypadalo vůbec špatně, chyběl nám sice lepší pohyb a lepší kvalita na míči, nicméně herně jsme se soupeři vyrovnali.

Ve druhé půli utkání se na hřišti objevil úplně jiný tým. Na hráčích bylo vidět velké sebevědomí a chuť znovu zvítězit a otočit zápas. Soupeře jsme tlačili a nedovolili jsme mu se dostat na naší polovinu. Zrychlení hry dopředu, dobrá kombinace a přenášení hry nám pomohlo utkání otočit. Fantastická otočka z 0:3 na 5:3 opět potvrdila fakt, že kluci mají chuť, emoce a srdíčko na správném místě. Jsem rád, že se konečně trefil i Denis Fikar, kterému jsem to hrozně přál, za to jak pracuje při trénincích. Toto byl kvalitní týmový výkon, který bychom rádi přenesli i do mistrovských utkání," obsáhleji zhodnotil utkání trenér.