Utkání s Vrchovinou nabídlo bojovné utkání a konečný nerozhodný výsledek 1:1

Diváci: 160
ŽK: Dejl, Pavlas - Hekerle, Nečas
ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Soukal - Cakl, Vrzal , Hloušek, Dejl - Válek (64 Bajer), Fikar, Pavlík J. (80´ Dočkal), Matulka (88´ Pavlík M.) -Víšek (64´ Pavlas)

Vrchovina vypadala první poločas lépe a několikrát se musel vyznamenat havlíčkobrodský gólman. Jednou mu pomohlo i břevno domácí svatyně. O poločase domácí trenér provedl některé taktické změny a domácí tak chtěli utkání dostat pod větší kontrolu. Střídání se trenérům povedlo sestavu občerstvit a právě střídající hráči se postarali o první branku utkání, když Bajer centroval na Pavlase a ten otevřev 77. minutě účet utkání. Bohužel Vrchovině se podařilo v 86. minutě pěknou střelou vyrovnat na konečných 1:1.

FOTO ALBUM UTKÁNÍ

Trenér FCS, Martin Slavík:

"Nazval bych to klasickým derby. Moc fotbalové krásy utkání nepobralo, ale boj to byl pořádný. Na podzim jsme Vrchovině sebrali vítězství vyrovnávací brankou úplně v samé závěru utkání a dnes se něco podobného opakovalo nám. Myslím, že remíza je spravedlivá," zhodnotil vystoupení svých svěřenců trenér Slavík.