Jsme pořád v období, ve kterém se nejvíce zaměřujeme na nabíráni kondice. Zápas nám trenérům, ale zejména hráčům potvrdil, že jsme na dobré cestě.
0. kolo | 4. 2. 2024 | Havl. Brod - UMT
U19 přípr.utk.
FC Slovan Havlíčkův Brod
TJ Sokol Mírovka
3:2
(1:1)

Branky: Běhounek, Mach, Šťastný
Rozhodčí:
Diváci:
ŽK: nikdo
ČK: nikdo

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: <p>1. Poločas: Panský - Veselý, Minařík, Šenk, Kokeš - Palát, Bárta - Veselský, Pokorný, Mach - Šťastný</p><div>2. Poločas: Panský - Otoupalík, Minařík, Šenk, Fikejz - Pokorný, Bárta - Stehno, Soukup, Mach - Běhounek</div>

Ohlasy k utkání

Trenér U19 Radek Háněl:

"Zápas proti A-třídnímu celku dospělého fotbalu pro nás vyšel výsledkově na výbornou. Jsme pořád v období, ve kterém se nejvíce zaměřujeme na nabíráni kondice. Zápas nám trenérům, ale zejména hráčům potvrdil, že jsme na dobré cestě. Soupeř byl kvalitní a fotbalový, tým. V zápase jsme mohli vidět spoustu krásných akcí, po kterých jsme i vstřelili své 3 branky. V utkání ovšem bylo k vidění i spoustu chyb a nepřesností, které k této fázi přípravy patří, a na které se musíme v tréninkovém procesu zaměřit. Z celkového pohledu bych chtěl kluky pochválit za předvedenou hru, ve které bylo vidět mnoho principů, o kterých jsme si říkali při předzápasové přípravě. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat soupeři, který svou hrou přispěl k celkovému obrázku hry."

FOTO ALBUM UTKÁNÍ