Do Ústí nad Orlicí dorazila 34 členná výprava . Vše co si realizační tým naplánoval, tak se mu společně s týmem podařilo zrealizovat . Hráče "odjezdili" celkem 6 tréninkových jednotek, které se skládaly ze silových, herních a taktických jednotek. Tým trenéra Slavíka odehrál také přípravné utkání, ve kterém se opět vystřídalo 23 hráčů.
0. kolo | 11. 2. 2024 | Ústí nad Orlicí - UMT
A tým přípr.utk.
FK Letohrad
FC Slovan Havlíčkův Brod
2:2
(1:1)

Branky: Víšek, Pavlas
Rozhodčí:
Diváci:
ŽK: nikdo
ČK: nikdo

Komentář

Ohlasy k utkání

Trenér A týmu - Martin Slavík:

"Přípravný zápas s divizním soupeřem byl i vzhledem k naší velké únavě zdařilým zakončením soustředění. Ujali jsme se vedení, kdy po dobrém presingu získal míč Radek Matulka a předložil před prázdnou branku Pavlu Víškovi. Mrzí mě vyrovnávací branka po rohovém kopu. Neubránili jsme jednoduchý náběh hráčů Letohradu. Gól byl spojený slabým osobním bráněním a své sehrály také individuální chyby. Soupeř se ujal vedení ve druhém poločase, když proměnil pokutový kop po faulu našeho brankáře. Velmi si ceníme, že jsme utkání v posledních okamžicích zápasu, dokázali vyrovnat. Nastalo tak opět po dobrém presingu, když Bajer předložil míč pro Jakuba Pavlase, který tváří tvář letohradskému brankáři nezaváhal," zhodnotil krátce utkání Martin Slavík

FOTO GALERIE ZÁPASU

Trenér Slavík se nám také krátce vyjádřil k právě skončenému soustředění. "Věříme, že se nám naše úsilí v jarní části soutěže vyplatí a my se tabulkou posunem o pár příček výše. Jsme si ovšem vědomi, že jarní část soutěže je výrazně odlišnější od té podzimní. Přes zimu žádný z týmů nespí a a čekají nás opravdu náročná část sezóny. Toto soustředění, které jsme právě ukončili, řádím k těm nejlepším akcím co pro zlepšení fotbalového týmu můžeme udělat. Pevně doufám, že si soustředění všichni užili a společně strávené chvíle nám pomohou v jarní části sezóny," řekl trenér A týmu Martin Slavík.