U14/ První vysoké vítězství si připsali mladíci ze čtrnáctky.
MSŽD sk. D U14
Sokol Bedřichov
7:1
(3:0)

Branky: 11' Koblížek S., 24',79' Bičík, 34',78' Smetáček, 48',50' Nevole V. - 45' Dvořák
Rozhodčí: Čížek – Holub, Petr
Diváci: 41
ŽK: 1 – 0
ČK: 0

Sestava FC Slovan Havlíčkův Brod: Nevole M. – Fikar, Svoboda, Jelínek, Koblížek B., Tsys, Koblížek S., Valeš, Nevole V., Chromý, Choutka, Kozlík, Smetáček, Bičík, Sereda

Trenér Michal Konečný (FCS):

"Konečně si i naši chlapci mohou užít vítězství, naše první v sezóně, jako přirozený důsledek mnoha odehraných dobrých zápasů.

V poločase vedeme 3:0, avšak kdybychom proměnili alespoň polovinu stoprocentních šancí, tak by skóre bylo o mnoho vyšší.

Druhý poločas začíná inkasovaným gólem, ale kluci reagují koncentrovaně a zodpovědně a pokračují ve hře a stanoveném tempu.

Super přístup od kluků, kteří po celou dobu utkání projevovali velkou chuť hrát a spořádaně uplatňovat herní principy, které hledáme.

Góly dnes přišly, ale víme, že jsme jich mohli dát daleko víc. V tomto ohledu se musíme zlepšit pokud budeme chtít v této soutěži uspět."