Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U13 - Odehrála dobré utkání, ale nezachytila rychlé protiútoky Líšně

29.08.2019 | Pavel Mazánek

Líšeň - Začátek utkání hostům nevyšel, kdy  hned v prvních minutách nedokázali zachytit dlouhé míče za  obranu  a během několika minut jsme prohrávali 3:0. Postupem času jsme se dokázali vyrovnat se hrou soupeře a hráli jsme pohledný fotbal. Bohužel soupeř vsadil na defenzivní hru, kdy zacouval do svého vápna, které jsme marně dobývali. Při ztrátě míče, či rychlé rozehrávce brankáře okamžitě letěl dlouhý balon na půli hřiště, kde čekal osamocený hráč, který se dostával do souboje 1:1 a tak proměnil některé šance.

Ohlasy

"Nemám hráčů co vytknout, snad jen ospalý začátek utkání, na což si musí v budoucnu dát pozor. Podali dobrý, pracovitý výkon a na hřišti drtivou část zápasu dominovali na míči. Bohužel jsme se nedokázali prosadit v husté obraně soupeře. Myslím si, že hráči v mladších žácích by se měli učit hrát fotbal a ne kopanou. Je pro mne absolutně neuvěřitelné, jakým způsobem hry se mohou prezentovat některé týmy v žákovské lize."

Trenér: Aleš Rokos

Utkání
Aktuální články
Sobotní utkání juniorky je ODLOŽENO

Havlíčkův Brod - Po vzájemné dohodě klubů došlo k odloženi sobotního mistrovského utkání havlíčkobrodské juniorky, která se měla...

Nedělní divizní utkání FCS - Stará Říše je z preventivních důvodů odloženo

Havlíčkův Brod - po vzájemné dohodě klubů je nedělní utkání mezi FCS a Starou říší z preventivních důvodů odloženo.

Z Bystřice vezeme bod.

Bystřice nad Pernštejnem - Šancí bylo dostatek, ale s jejich proměňováním byli tentokrát hráči na štíru. Proto si z Bystřice vezou jen...