Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U19 - Předvedla jak z jasného zápasu udělat drama s vítězným koncem

Havlíčkův Brod - V sobotní dopoledni se na havlíčkobrodských Losích představil nebezpečný tým z Kyjova.

9. kolo | Sobota 06.10.2018, 10:00

FC Slovan Havlíčkův Brod - FC Kyjov 1919

6:3

4:1

Branky: 6. Cakl Martin, 9. Žáček Daniel, 14. Žáček Daniel, 30. Žáček Daniel, 67. Cakl Martin, 80. Forman Luboš 37. Bartoň Michal, 52. Marcián David, 53. Marcián David

Žluté karty: 53. Jiránek - 82. Bartoň, 41. Marcián, 78 .Něnička

Červené karty:

Do první půle vlétli domácí hráči jako velká voda, již ve 14. minutě po brankách Martina Cakla, který se po samostatné akci trefil již v 6. minutě utkání a dvou přesných zásazích Daniela Žáčka vedli domácí 3:0. Poté svůj hattrick ve 30 minutě završil Daniel žáček a zdálo se že si domácí dokráčí pro jasné vítězství. Bohužel po této brance jsme upustili od zvoleného způsobu hry a dovolili se tak hostům vrátit do utkání. To se jim povedlo ve 37. minutě brankou na 4:1, kdy si hráči FCS špatně pokryli standardní situaci. Do kabin se tak odcházelo za stavu 4:1

Do druhé půle opět lépe vstoupili domácí a během 5 minut si vytvořili snad osm brankových příležitostí, ve kterých postupně selhali Peca, Cakl a Žáček. a jak se říká nedáš dostaneš, tak přišel trest a to dokonce dvojnásobný když se v rozmezí dvou minut 52. a 53. minutě trefil hostující Marcián. A snížil tak na průběžný výsledek 4:3. V tuto chvíli bylo na hřišti pouze družstvo Kyjova, kteří přebrali otěže zápasu a jen málo stačilo a bylo vyrovnáno, naštěstí hostující útočník po samostatném nájezdu na Březinu domácí branku minul.  Až v tomto okamžiku si hráči FCS uvědomili, že by měli zvednout obrátky a začít opět hrát fotbal. A to se stalo, začali kombinovat, začali hostující hráče včas dostupovat a za to se jim dostalo odměny v podobě branek Cakla v 67. minutě 5:3 a Formana v 80. minutě. Mezi tímto obdobím se našim hráčům opět podařilo zahodit další Várku jasných brankových příležitostí.  Do konce utkání už se na hřišti nic zajímavého nestalo a tak se nakonec zrodil konečný výsledek 6:3.

Ohlasy

"Utkání které jsme si měli užít a vysoko zvítězit, jsme přivedli do infarktového průběhu. Absolutně nerozumím tomu co se v začátku druhého poločasu na hřišti dělo.  Místo aby jsme vedli 7:1, tak to málem bylo 4:4. Naštěstí jsme se od 60. minuty vrátili k tomu co jsme hráli na začátku utkání a zápas nakonec dovedli do vítězného konce.  Pokud bychom proměnili jen polovinu šancí, které jsme si vytvořili tak byl výsledek dvouciferný. Je vidět, že se stále jedná o kluky, kteří se fotbal učí a věřím, že i tato zkušenost jim pomůže."

Trenér: Pavel Mazánek