Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U 14 - Ve vyrovnaném utkání na body nedosáhla

23.04.2018 | Tonda Běhounek, Pavel Mazánek

Havlíčkův BrodDo utkání jsme vstoupili velmi aktivně a s vysokým nasazením a hosté měli s naší hrou velké problémy.

Diváci: 35

FC Slovan Havlíčkův Brod: Gron - Kadlec, Novotný, Pekárek, Nový, Rázl M., Pecen, Víšek, Gruber, Janota, Šenk Náhradníci - Hladík, Atia, Klouček, Novák, Udržal, Mašek, Merunka

1. SC Znojmo:

V sobotu jsme na našem hřišti v opravdu letním počasí hosty ze Znojma.Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a s vysokým nasazením a hosté měli s naší hrou velké problémy .Odměnou byl vedoucí gól již ve 4 minutě zápasu ,kdy velmi aktivní Pecen vyvezl míč přes půl hřiště a nabídli jasnou gólovou šanci Šenkovi ,který se nemýlil a vedli jsme 1-0.V této aktivitě jsme pokračovali i nadále  a hra byla na vysoké úrovni  z obou stran,až do 12 min. kdy nastala již by sedalo řici tradiční černá patnáctiminutovka kdy naši hráči nabídli soupeři svými individuálními chybami při rozehrávce hned 3 laciné branky.Poté jsme opět začali hrát a ještě do poločasu snížil opět po pěkné akci po křídle a přesném centru Janota.V druhém poločase jsme  měli vice ze hry i několik stoprocentních šancí ,trefili tyč několika střelám kterým chybělo pár centimetrů,ale tentokrát nebylo štěstí na naší straně .V závěru kdy naši hráči už tolik na obranu nemysleli a snažili se zápas alespoň vyrovnat hosté z rychlého protiútoku skórovali.

Ohlasy

"Přes porážku kluci odvedli velmi dobrý výkon, za který se nemusí stydět. Je ale velmi důležité, aby pochopili, že zápas je potřeba hrát od začátku do konce a nepřestali hrát ani na minutu."

Trenér: Martin Škorpík