Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U14 - po špatném vstupu do utkání se nám zápas nakonec povedl ztrhnout na svou stranu

10.04.2018 | Jakub Mazánek, Antonín Běhounek, Martin Škorpík

Zápas byl relativně vyrovnaný, když hostům patřil začátek zápasu, od 20 min jsme hru vyrovnali a druhý poločas jsme už měli mírnou herní převahu my, což jsme potvrdili vstřelením 2 branek.

Červené karty:

FC Slovan Havlíčkův Brod: Mašek (49. Šimek) – Gron, Atia (30. Novotný), Pekárek (36. Rázl M.), Kadlec, - Rázl A. (31. Polák), Gruber, Hladík, Víšek, Pecen, - Horký

SK Líšeň:

Hosté z Brna potvrdili svoje kvality a v úvodu nás zatlačili před naší branku. Jejich tlak vyústil v 10 min k PK, který ale neproměnili a téměř vzápětí poprvé v zápase inkasovali, když jim po levé straně utekl Pecen a mířil přesně 1:0. Po té se hra začala překlápět na naší stranu a hosté hodně znervózněli v jejich rozehrávce, která se jim přestala dařit. Druhý poločas jsme byli herně aktivnější a čekalo se na další branku. Dočkali jsme se jí v 55 min. kdy Kadlec po dobře zahrané standartce z blízka nedal brankáři šanci a vedli jsme 2:0. Za dalších 5 min pronikal před brankáře hostů Šimek, ale zastavil ho faul a tudíž PK tentokrát pro nás. Faulovaný Šimek neváhal, postavil si míč na značku a PK s jistotou proměnil 3:0. Konec zápasu kluci zvládli s přehledem a dotáhli k prvnímu jarnímu vítězství.

Ohlasy

Pomalejší vstup do utkání, potom se nám dařilo soupeře přetlačit a v solidním tempu a nasazení dotáhli utkání do zaslouženého vítězství. Chválíme kluky za vzájemnou spolupráci, solidní zápasové tempo a především za přesnou mušku.