Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tréninkový proces FCS v rámci pokračujících hygienických omezení

08.02.2021 | FC Slovan Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod - V návaznosti na stále trvající praktický zákaz trénování amatérských a mládežnických týmů, se vedení FCS rozhodlo oslovit dotčené úřady, zda by nemohl být tréninkový proces obnoven v několika dvoučlenných skupinách na jednom sportovišti (UMT HB). Toto se bohužel ukázalo po vyjádření daných úřadů jako nemožné.

"V minulých dnech jsme oslovili jak Technické služby města Havlíčkův Brod, tak krajskou hygienickou službu, aby nám přesně vysvětlili, jakým způsobem bychom mohli v rámci týmů FCS trénovat." upřesnil předseda klubu Pavel Mazánek. Bohužel v písemném vyjádření, bylo klubu FCS trénování v několika skupinách na jednom hřišti zakázáno. Jelikož ovšem již tréninkový proces velmi dlouho neprobíhá, tak sportovní vedení klubu (trenérská rada) musela najít jiné řešení, aby se hráči vrátili alespoň k částečnému tréninku.

"Model, který jsme zvolili bude pro trenéry velmi náročný, ale z hlediska hráčů je velmi potřebný" upřesnil člen trenérské rady Josef Soural. S přesným modelem trénování budou jednotlivý trenéři, hráči a rodiče hráčů seznámeni v nejbližších dnech prostřednictvím šéf trenérů nebo hlavních trenérů daných kategorií.

Tréninky budou probíhat ve skupinovém formátu po dvojicích u všech týmů FCS a to po celý týden včetně sobot a nedělí, které jsou celé vyhrazeny pro přípravkové týmy FCS.

"Formát, který jsme zvolili se slučuje se všemi nařízeními vlády ČR a neporušuje žádné z nyní platných nařízení. Samozřejmostí bude i to, že budeme dbát na přísná hygienická opatření, na která budou dohlížet jednotlivý šéf trenéři daných kategorií" doplnil předseda klubu.

"Všichni v klubu věříme, že toto velmi zvláštní období skončí co nejdříve a my všichni se budeme moci vrátit ke svým normálním životům, mezi něž fotbal neodmyslitelně patří" vyslovil přání celého klubu jeho předseda Mazánek.

 
Utkání
Aktuální články
Slíbené video s chatu s Tomášem Součkem

Vstup Tomáše Součka do klubu West Ham United.

 
Sestřih podzimních gólů A týmu FCS

Havlíčkův Brod - potěšte se brankami našeho A týmu v zatím nedohrané podzimní části soutěže.

 
Vzkaz od Tomáše Sučka

Londýn - I v tomto hektickém období si Tomáš našel čas na klub, ve kterém se rozběhla jeho hvězdná kariéra a poslal vzkaz všem klukům a...

 
Online rozhovor s Tomášem Součkem
 
IKONIK fotbalový kemp
 
Nouzový stav přinesl opět období on-line tréninků
 
"SUK" pomůže s výstavbou nového tréninkového centra pro mládež
 
Start zimní přípravy komplikuje kovidová situace v ČR
 
PF 2021
 
Slovan opět naplno trénuje.
 
 
   
FC Slovan Havlíčkův Brod - kontakt: pavel.mazanek@fcslovanhb.cz RSS